Parkur Konya'ya kayıt olurken doğum tarihi hata veriyor.

Kayıt esnasında doğum tarihinizi başında Sıfır (0) olmadan yazarsanız sorun ortadan kalkacaktır. Örnek: 1-1-2021 

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim ?

Üyeliğinizi iptal etmek için irtibat telefonumuzdan (444 55 42 Dahili: 8541) bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Para iade işlemi nasıl yapılır ?

Üye olup derslerimiz başladıktan sonra (Mücbir sebepler dışında) iptal ve iade işlemi yapılmamaktadır.

Şehir dışında ikamet ediyorum. Hediyelerimi nasıl alabilirim ?

Eğitimimize şehir dışından katılan üyelerimize hediye gönderim işlemi açık adresin tarafımıza iletilmesi halinde karşı ödemeli şeklinde kargo ile gönderilecektir. 

Ödemeyi hangi kartlar için kaç taksitle yapabilirim ?

Taksitlendirerek ödeme işlemimiz bulunmamaktadır. Dilerseniz ödemeyi yaptıktan sonra kendiniz internet bankacılığı aracılığıyla taksitlendirebilirsiniz.

Yedek Kayıt sistemi nasıl oluyor ?

Eğitimlerimiz her seans saati için 11 kişi ile sınırlandırılmıştır. Sınıf dolduğu zaman yaptığınız kayıt 'Yedek Kayıt' ekranına düşer ve üyeliğini iptal ettiren üyeler olursa sizinle irtibata geçilerek kayıt yaptırabilirsiniz.

VKİ ne anlama geliyor ? Değerlerimi yanlış girersem ne olur ?

VKİ (Vücut Kitle İndeksi); vücut kütlesinin, uzunluğunun metre cinsinden karesine bölünmesiyle hesaplanır. İdeal ağırlık ise ulaşılmak istenen VKİ'nin, boy uzunluğunun karesi ile çarpılmasıyla elde edilir. Bu değerleri yanlış girdiğiniz taktirde size uygun olan seanslarımızın dışında bir seansa kayıt olabilirsiniz ve bu da eğitimdeki amacınızdan sapmanıza yol açabilir. 

Derslere birden fazla kişi (kızım, oğlum, komşum, eşim vb.) ile katılabilir miyim ?

Derslere kayıt olan kişi hariç ikinci bir şahıs kesinlikle alınmayacaktır. Derse bu şekilde katılım gösteren ya da katılmaya çalışılan kişiler dersten atılacak, bir daha hiçbir derse alınmayacak ve hakkında hukuki işlem başlatılacaktır.

Seanslarınız ayrı mı ? Aile seansınız mevcut mu ?

Seanslarımız kadın-erkek şeklinde ayrı yapılmaktadır. Kadın Seanslarımıza kadın antrenörler, erkek seanslarımıza erkek antrenörler girmektedir. Aile seansımız mevcut değildir.

Eğitimleriniz karışık gruplarla mı gerçekleşiyor ?

Hayır efendim. Eğitimlerimiz kadın-erkek şeklinde ayrılmıştır. Kadın gruplarına kadın eğitmenlerimiz, erkek gruplarına erkek eğitmenlerimiz girmektedir. Karışık grubumuz bulunmamaktadır.

Nasıl kayıt olabilirim ?

Ana sayfanın sağ üst kısmındaki "Üye Ol" ikonuna tıkladıktan sonra gelen üyelik formundaki bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurarak kolayca üye olabilirsiniz. 

Ödeme seçenekleriniz nelerdir ?

Kredi kartınızı, banka kartınızı, kullanarak online ödeme işleminizi güvenle yapabilirsiniz. Dilerseniz EFT, havale ile de ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.